Kazancı Holding olarak, 1950’li yıllarda küçük bir atölyede azimle ve inançla başlayıp, birbirinden büyük yatırımlarla bugüne uzanan yolculuğumuzda; faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda ülkemiz için kalıcı ve güçlü değerler yaratmayı amaç edindik. Güvenilir, tutkuyla üretilmiş, kaliteli ürün ve hizmetler sunma çabamızı bugün de büyük bir gururla sürdürüyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimizin markamıza olan güveninden aldığımız destekle, enerji alanındaki uzmanlığımızın yanı sıra; çok çeşitli faaliyet alanlarında yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Yarım asrı aşan birikim, uzmanlık ve tecrübemizle geleceğe yönelik sağlam adımlarla ilerleyen, bu sayede geleceğe umutla bakan bir kuruluşuz. Çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı, ürettiğimiz değerlerin paydaşı olarak görüyor; ekip olma bilincinin önemine yürekten inanıyoruz.

Müşteri deneyimi ve memnuniyetinin öneminin, ticari yaşamın gelecek yüzyılları için de değişmeyeceğini biliyor; faaliyet alanlarımızdaki her türlü müşteri talep ve beklentilerine hızlı ve eşitlikçi bir yaklaşımla, çözüm odaklı yaklaşıyoruz.

Şirketlerin de bireyler kadar toplumun bir parçası olduğunun bilinciyle, yaşadığımız toplumda şirket olarak destekçisi olabileceğimiz özel projelerde yer almaya gayret ediyoruz. Bu nedenle; faaliyet alanlarımız dışında da ülkemize katkı sunma, gelecek kuşakların eğitimini desteklemek amacıyla projeler tasarlayarak hayata geçirmeye yönelik çalışmalarımızı geliştirerek sürdürüyoruz. Bu kapsamda, kamusal yardım çalışmalarına destekliyor; spor, resim ve satranç müsabakaları düzenliyor; kamu yararına organizasyonlara destek vermekten mutluluk duyuyoruz Eğitime destek için, maddi sıkıntılar nedeniyle okuyamayan çocuklarımıza elimizi uzatıyor; ihtiyaç sahibi çocukların okul masraflarını karşılayarak, onların gelecek kaygılarını ortadan kaldırmaya yönelik adımlar atıyoruz.